Engelliler Halfeti'de Gönüllerince Eğlendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi engelli bireyleri ve ailelerine Halfeti ilçesine götürerek bir gezi programı düzenledi.

Engelliler Halfeti'de Gönüllerince Eğlendi
Engelliler Halfeti'de Gönüllerince Eğlendi admin
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi engelli bireyleri ve ailelerine  Halfeti ilçesine götürerek bir gezi programı düzenledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez ve ilçede tespit ettiği 100 kişilik engeli grup ve ailelerini saklı cennet diye adlandırılan turizm ilçesi  Halfeti'ye götürerek gezme ve eğlenme imkan sağladı.  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı Engeliler Şube Müdürlüğü tarafından 100 kişilik engelli gurup ve ailelerini  Halfeti ilçesine götürerek ilk kez düzenlenen gezi programı ile  Halfeti'yi görme imkanı bulmalarını sağladı. Zihinsel Engelliler  Halfeti'de tekne turu ile doğal güzellikleri keşfetti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen programda engelliler aileleriyle birlikte farklı bir gün geçirdi.

Eyyübiye Bedensel Engelliler Dernek Başkanı İmam  Karataş ve  Hilvan Engelliler Dernek Başkanı Ömer Faruk Köylü ile engelli vatandaşlar, " Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz. Üyelerimiz ve ailelerimizle çok güzel bir gün geçirdik.  Halfeti ilçemizi ilk kez gürdük. Bu kadar güzel olduğunu bilmiyorduk. Gerçekten saklı bir cennet, muhteşem manzarası ve güzelliğiyle bizi cezp etti.  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olmasaydı bu güzel ilçemizi göremezdik" dedi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X