Bayram şekeri tezgahları renklendiriyor

Ramazan ayının son günlerine yaşadığımız şu günlerde yaklaşan bayram nedeniyle bayram şekeri tezgahtaki yerini aldı.

Bayram şekeri tezgahları renklendiriyor
Bayram şekeri tezgahları renklendiriyor admin

Renk renk çeşit çeşit ambalajları ile göz dolduran bayramlık şeker ve çikolatalar, tezgahlardaki yerini aldı. Marketlerde şeker stantları kurulmaya başlandı. Şekerciler vitrinlerini renk renk, çeşit çeşit şekerlerle süsledi. Tezgahını süslediği şekerlerle bayramı şimdiden müjdeleyen esnaf Ahmet Onay fiyatların geçen yıla oranla aynı olduğunu söyledi.

Bayram şeker fiyatlarının geçen seneye göre aynı olduğunu söyleyen Esnaflar, “Bayram hazırlığı için tatlı bir heyecanla bayram şekerlerimizi ve lokumlarımızı sergiledik. Bayram şekeri fiyatları geçen sene fiyatlarıyla hemen hemen aynı. Şeker fiyatları 8 TL ile 20 TL arası değişiyor. Lokum ise 7-20 TL arasında. Havalar sıcak olduğundan müşteriler genellikle serin vakitlerde ya da iftardan sonra geliyorlar. Yoğun bir talep var çok şükür işlerimiz iyidir.” dedi.

Cumhuriyet Caddesinde bulunan Fırat Özer ise : "Ramazan Bayramı nedeniyle tüm hazırlıklarımız tamamdır. Satış yapmak için gelen müşterileri bekliyoruz. Bayram ürünlerinde geçen sene ile bu sene ortalama fiyatlar aynıdır. Her kesime uygun çikolata, şeker ve lokumlarımız var." dedi.

 

 

Bayram şekeri tezgahları renklendiriyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X