Halfeti Sosyal Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 5 Tesisiyle Şanlıurfa'nın dört bir yanında tarihi, mekanları, geniş bahçeleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Halfeti Sosyal Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor
Halfeti Sosyal Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor admin

Halfeti sosyal tesisleri

İçerisinde 36 yatak kapasiteli butik otel, kafe, restaurant, havuz ile yerli ve yabancı turistlere hizmet veren  Halfeti Sosyal Tesisleri, bulunduğu konum ile de muhteşem bir görseli misafirlerine sunuyor.
 

Cumhuriyet parkı sosyal tesisleri

Yaz tatilin gelmesi ile birlikte Büyükşehir Belediyesinin hizmete sunduğu ve içerisinde restaurant, kafaterya, havuz başı kır düğün salonu, piknik alanı, yürüme yolları, su oyun parkı, çocuk oyun alanları ve oturma birimlerinin yer aldığı GAP Vadisi 1. Etabında yer alan Cumhuriyet Parkı Sosyal Tesisleri vatandaşların en uğrak mekanları arasında yer alıyor.

Gap Sukay Park Su Sporları Merkezi

GAP Vadisinde 58 Bin metrekarelik bir alana sahip olan GAP SUKAY PARK tesisleri, tüm hafta vatandaşlara hizmet veriyor.  Şanlıurfa'nın ilk su sporları merkezi olma özelliği taşıyan ve görsel açıdan büyük bir zenginliği sahip olan GAP SUKAY Park'da isteyen vatandaşlar kafe bölümünde oturup dinlenme imkanı bulurken diğer yandan da su sporları olan, Jetsky, Kano Sporu, Tekne Turu, Snowboard ile vatandaşlara su sporu yapma olanağı sağlıyor.

Bozova - çatak sosyal tesisleri

600 bin metrekareden oluşan alanıyla Bozova-Çatak Sosyal Tesisi piknik ve mesire alanı ile bitki örtüsünü genişleten ve alan içerisinde yürüyüş yolları, kamelyalar, çocuk oyun parkları ile bay, bayan mescitleri ve restaurant bulunduran Sosyal Tesis ayrıca vatandaşlara hizmet vermek amacıyla tekne turları düzenliyor.


Hamarat eller mutfağı

Haleplibahçe Havzası Müzeler Bölgesinde bulunan ve 20 kadının çalıştığı Hamarat Eller Mutfağı birbirinden lezzetli yöresel yemeklerin yanı sıra kafeterya, mutfak ve çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal donatıyı vatandaşların hizmetine sunuyor.

Sakıbın köşkü

Geçmişin izlerini taşıyan, mekan geniş yeşil alanı ile vatandaşların hizmetine sunulan Sakıbın Köşkü, Kafeterya hizmetinin yanı sıra yöresel yemekleri ve klasik lezzetleri de misafirlerine sunuyor. Yaz Sezonu ile birlikte düğün fotoğrafçılarının da en uğrak mekanları arasında yer alan Sakıbın Köşkü, şehir merkezinde ferah bir ortam arayan ailelerinde ilk adresi konumunda yer alıyor. 

Halfeti Sosyal Tesisleri Ziyaretçilerini Bekliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X