Eyyübiye Belediyesi hastanede hasta yakınlarına iftar yemeği veriyor

Eyyübiye Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğünün hastanelerdeki hasta yakınları için açtığı iftar sofrası Eyyübiye Devlet Hastanesinde devam etti.

Eyyübiye Belediyesi hastanede hasta yakınlarına iftar yemeği veriyor
Eyyübiye Belediyesi hastanede hasta yakınlarına iftar yemeği veriyor admin

İki farklı ekiple ilçe sınırları içindeki hastanelerde iftar sofrası açan Eyyübiye Belediyesi, vatandaşların takdirini topluyor. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla sosyal belediyecilik çalışmalarını sürdüren ekipler, hastanelerdeki hasta yakınları için açtığı iftar sofralarıyla takdir topluyor.

Ramazan ayının ilk gününden itibaren Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Eyyübiye Devlet Hastanesindeki hasta yakınlarına iftar veren Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün 2 ayrı ekiple yaklaşık 400 hasta yakını ve refakatçiye iftar sofrası açıyor. Hastane bahçesi ve acil serviste bulunan hasta yakınlarına hem iftar sofrası açan hem de kumanya dağıtan ekipler,in bu uygulaması hasta yakınları ve refakatçiler tarafından da olumlu karşılanıyor. Uygulamadan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden hasta yakınları,” Çok güzel bir durum, çünkü acil servise gelen hastalar iftara yetişmeyebiliyorlar. En azından iftar yemeği bulunmuş oluyor. Eyyübiye Belediyesine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde ifadelere yer verdiler.

Eyyübiye Belediyesi hasta yakınlarına iftar yemeği veriyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X