Büyükşehir bu kez Halfetilileri iftarda aynı sofrada buluşturdu

Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Halfetileri aynı sofrada buluşturdu.

Büyükşehir bu kez Halfetilileri iftarda aynı sofrada buluşturdu
Büyükşehir bu kez Halfetilileri iftarda aynı sofrada buluşturdu admin

Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Halfetileri aynı sofrada buluşturdu. Halfeti Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen iftar programına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Programda Ramazan ayının muhasebe ve paylaşım ayı olduğuna dikkat çeken Başkan Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi olarak hemen hemen her gün bir ilçemizdeyiz. Ramazanın feyzini, coşkusunu ve bereketini birlikte yaşıyoruz. Bugün Halfeti ilçemizdeki kardeşlerimizle iftar ettik" diyerek birlik ve beraberliğin pekişmesini diledi.

Büyükşehir Belediyesinin Halfeti’de düzenlediği iftar davetinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye teşekkür eden Halfeti Kaymakamı Şeref Albayrak, "Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bu kardeşlik sofralarını anlamlı buluyorum" dedi.

Hazırlanan Büyükşehir Belediyesinin iftarına binlerce kişi katılarak Ramazan ayının manevi havasını yaşadı. İlahi dinletisi maneviyat dolu Ramazan programı yaşayan Halfetililer, gerek hizmetlerden dolayı gerekse etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Halfeti Kaymakamı Şeref Albayrak, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Açar ve vatandaşlar katıldı.

Büyükşehir Halfetilileri iftarda buluşturdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X